Meble na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli urządzanie garderoby

6 Views Comment Off

Jak urządzić garderobę?
Garderoba w ogóle nie musi być ogromnym pokojem, aby magazynować w niej nasze ubrania oraz utrzymać w nich ład. Możemy również na nią przeznaczyć wnękę w ścianie w innym pomieszczeniu. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się drzwi przesuwne, żeby oddzielić garderobę od pomieszczenia.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Jak będzie wyglądać czyjaś garderoba, zależy przede wszystkim od tego, co mamy zamiar tam magazynować. Zależnie od rodzaju posiadanych rzeczy, musimy zdecydować, czy w swoich meblach musi znajdować się wiele drążków na wieszaki, szuflad lub może półek. Dobrze jest też zastanowić się czy potrzebujemy więcej przestrzeni na różne sprzęty, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

Jeśli mamy mało przestrzeni na garderobę, świetną decyzją jest kupno szafy na wymiar. W ten sposób najprościej jest zwiększyć przestrzeń zarówno na nasze rzeczy, jak i różne dodatki. Bardzo dobrym pomysłem są meble na wymiar produkowanych przez firmę Komandor, która znana jest z pojemnych szaf ubraniowych. Ładowna szafa narożna również jest doskonałą decyzją i zwiększy ilość miejsca na naszą odzież.

Drzwi przesuwne na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Dobrze jest również zamontować w swojej garderobie drzwi przesuwne, nawet gdy będzie to osobne pomieszczenie. Umożliwi to zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. Dzięki temu zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest potrzebna do uchylenia klasycznych drzwi. Możemy wybrać gotowe rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar sprzedawane np. przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Nie można zapominać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać także o oświetlenie. Powinno ono dochodzić do wszelkich półek, a także zakątków pokoju. Gdy dysponujemy sporą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, powinniśmy też zadbać o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia świetnym wyborem będą LED-y. Nie tylko wykorzystują one najmniej energii, ale dostępne są przeróżne rozwiązania, które sprawiają, że można zamontować je w przeróżnych miejscach.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie może zabraknąć też odpowiedniego lustra. Duża tafla nie tylko pomoże powiększyć optycznie pokój, ale też umożliwi swobodne oglądanie się w trakcie wybierania stroju. Jeśli nie mamy miejsca na lustro stojące, można zdecydować się na wiszące. Dobrą alternatywą dla niewielkich pokojów jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczone jest lustro.

Meble na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli urządzanie garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
In : Pozostałe

About the author

Related Articles

Archiwa